Asidik Sıvıların Etkileri

Metal ve alüminyum yüzeylerden yağların, kirlerin ve yoğun pasların temizlenip uzaklaştırılmasında, boya öncesi metali boya yapılmasına uygun hale getirilmesinde ve fosfatlama da kullanılırlar. İçerisinde kullanılan inhibitörler sayesinde metal ve metal alışımlarınıza zarar vermeyen bir üründür. Konsatre bir metal yüzey hazırlayıcıdır. Yüzeyde mikron seviyede gözenekler oluşturduğu için boyanın ömrünü metal yüzeylerde oldukça uzatır ve boyanın tutunmasına yardımcı olur. Buda ekonomik bir ürün olduklarını kanıtlar.

Biyolojik olarak doğada parçalanan asidik sıvılar, çok güçlü temizlik ve tortulardan arındırma işlemleri için uygun bir üründür. Oldukça asidik olduğundan kullanımında dikkatli olunması çok önemlidir. Kullanım alanları oldukça geniştir cam, fayans, seramik ve beton mikserlerinin temizliğinde ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır.

Web sayfamızdan ürünlerimizin kullanım şekli hakkında ayrtınılı bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimiz kısmından ürün görsellerinde ürünü inceleyip ürünün özellikleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Profesyonel ekipmanlar olmadan kullanmayınız. Kullanım sırasında veya kaza sonucu cilde temas etmesi halinde hemen bol su ile durulayıp, en yakın sağlık kuruluşuna başvurunuz.