Hakkımızda

Hakkımızda

Neden Wenka Welding?

Alanında deneyimli, uzman ve profesyonel ekip ile çalışmakta, tüm problemlerinize hızlı çözüm sağlamaktayız.

Hakkımızda

Sürekli Gelişim

Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve işinizi kolaylaştıracak tüm hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Hakkımızda

Her Zaman Yanınızdayız

İhtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabilir, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürün ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Kurulduğumuz ilk günden bugüne sürekli gelişimi amaç edinen firmamız sizlere kaynak kimyasalları, endüstriyel temizlik kimyasalları, kaynak temizleme kimyasalları, koruyucu kimyasallar ve pas temizleme kimyasalları gibi birçok ürün ve hizmeti sunmaktadır. Ürün ve hizmet çeşitliliği konusunda her geçen gün işinizi kolaylaştıracak yeni çözümler sunmaktayız. Alanında uzman, genç, dinamik ve profesyonel ekibimiz ile tüm ürün ve hizmetlerimizde en iyi kaliteyi ve ekonomik fiyatları bir arada sunmaktayız.

Hakkımızda
Hakkımızda

Ürün ve hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için tedarikçilerimiz, lojistik firmalarımız ve ekibimiz ile uzun süreli çalışmakta, tüm ürün ve hizmetlerimizde aynı kaliteyi sürekli olarak sağlamaktayız. Kaliteyi sürekli sağlayabilme yeteneğimiz, müşteri memnuniyetine önem vermemiz, satış sonrası desteğimiz ve meslek etiğine saygı göstermemiz sayesinde Türkiye’de adımızdan söz ettirmeyi başardık.

İmalatını yaptığımız tüm ürünlerin doğa dostu olmasına büyük özen göstermekte ve gelecek nesillere karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz. Her ne kadar sektörde Bionik Kimya markamız ile bilinsekte asıl markamız olan Wenka Welding markamıza geçiş yaparak tüm Dünya’ya ürün ve hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Doğa Dostu Ürünler

Titizlik ve özen kuralları içerisinde doğaya karşı zararsız ürünler geliştiriyoruz.

Profesyonel Ekip

Alanında deneyimli, uzman, gerekli tüm eğitimlere sahip ve profesyonel ekip ile çalışıyoruz.

Üstün Hizmet Anlayışı

Müşteri memnuniyetini öncelik alarak kalitemizi her zaman ön planda tutuyoruz.

Ulaşılabilirlik

7/24 Ulaşılabilirliğimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an sizlere yardımcı olmaktayız.