Endüstriyel Temizliği Kolaylaştıracak Ürünler

Ülkemizin geleceği için sanayi ortamındaki işleri daha kolaylaştırma ve daha hızlı olması adına endüstriyel kimyasal temizlik ürünleri, asit temizlik sıvıları, kaynak kimyasalları gibi bir çok ürünü üreterek sizlere kolaylık sağlıyoruz. 

Kaynak yapımı sırasında kalıcı olabilecek kaynak izlerini gidermek için paslanmaz kaynak temizleme sıvıları, veya kaynaklarda oluşan çapakları önlemek için kaynak çapak temizleme sıvıları, gibi bir çok ürününde uzman kadromuz ile üretimini yapmaktayız.

Bu ürünlerin üretimini yapmakla beraber hizmetini de sizlere sunmaktayız. Uzun ve güç alıcı uğraşları sonlandırmak ve aynı zamanda zaman tasarrufu ile birlikte kuvvetli pas sökücü spreyi, ağır yağ sökücü kimyasallar ile işinizi daha kolay hale getirebilirsiniz. Tabi ki kuvvetli pas sökücü asidik sıvıların ciddi derecede ölümcül seviyede hasar veya ölüme neden olabileceğini unutmamamız gerekli. Bu tür endüstriyel kimyasal sıvıların kalıcı hasarları önlemek için koruyucu kıyafetleri kullanmanız gerektiğini kesinlikle unutmamalısınız.

Web sitemizde bulunan tüm ürünlerimizin nasıl uygulanacağı ve ne tür özelliklerinin olduğunu ürünleri inceleyerek görebilirsiniz. Endüstriyel temizleme çözeltilerinin cilde temas etmesi durumunda bol su ile yıkamanız gerektiğini ve en kısa sürede bir sağlık kurumuna da ulaşmayı unutmamalısınız. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.