Kaynak Kimyasallarının Özellikleri

Kaynaklarda oluşan çapakların giderilmesi için özel olarak ürettiğimiz kaynak çapak önleyici sprey, kaynak çapak temizleme kimyasalları gibi bir çok ürünü profesyonel ekipmanlar ile imalatını ve satışını yapmaktayız. Aynı zamanda paslanmaz çelik kaynak kimyasallarının işlerinizde sizlere daha fazla kolaylık sağlayacağını düşünerek. Bu homojen yapıdaki saf maddeleri çevreye zarar vermeden ve gerekli önlemler alınarak (eldiven, maske, gözlük…) kendinize de zarar vermeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fiziksel veya kimyasal yollarla ayrıştırılamayan kaynak kimyasalları, kaynak çapak önleme kimyasalı ve paslanmaz çelik kimyasalları ile sizin gibi değerli olan ülke ekonomisine katkıda bulunan işlerinizi daha doğal ve güvenli yollarla yapmanız açısından sizlerin her daim yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Bu kimyasallarımız kendi içlerinde üçe ayrılırlar. (Metaller, Ametaller, Soygazlar) içinde bulundurdukları bu maddeler ile Paslanmaz çelik ve alüminyum alaşım kaynağı gibi bir çok ürün ve maddelerinizin hem temizlik hemde korunmasına büyük ölçüde yardımcı olurlar. En küçük yapı taşı molekül olan Kaynak kimyasalı ürünlerimiz sizlerin işlerinde kolaylık sağladığı gibi de çevreye herhangi zarar vermez tamamen çevre dostudur.

Web adresimizde bulunan tüm ürünlerimizin nasıl kullanılacağı hakkında detaylı bilgi edinebilmek ve ürünlerimizin özelliklerini öğrenmek için, ürün görsellerine tıklayarak orada bulunan ürünlerimizi inceleyip öğrenebilirsiniz. Bu ürünlerimizin kullanım sırasında veya kaza sonucu cilde temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız. Yıkadıktan sonra yanma kızarma veya farklı durumlar olması durumunda hemen en yakın sağlık kuruluşuna müracaat ediniz.