Wenka 2000 Paslanmaz Kaynak İzi Temizleme Jeli

Eldiven giymek suretiyle oksitlenmiş, lekelenmiş yüzeye veya yeni kaynağı yapılmış paslanmaz yüzeye fırça ile sürterek temizlenir. Paslanmaz çelik yüzeyindeki kaynak, ısıl işlem lekelerini, paslanmaları, karıncalanmaları, hafif kir ve yağları tek dokunuşla temizler ve yüzeyi pasivasyona hazır hale getirir. Soğuk çekim AISI 304 – 316- 321 ve türevleri için uygundur.

Paslanmaz çelik yüzeyindeki kaynak, ısıl işlem ve her türlü oksitlenme, karıncalanma, korozyon ve pas lekelerini temizler. AISI 304 -316- 321 ve türevleri için uygundur.

Avantajları :

Daha çok ıslatma özelliği,

Daha az tepki ve etkileşim süresi,

Daha şiddetli ve güçlü dağlama, daha geç kuruma süresi, Su ile daha iyi yıkanma avantajı, sarartı haline bürünmeden homojen bir renk oluşumu sağlaması.

Tüketim: 150 – 250 m/kg

Tepki ve Etkileşim Süresi: ( 20°C de – soğuk çekim ) 15 – 60 dakika

Uygulama: Yüzeydeki yağları Wenka 2000 Paslanmaz Kaynak Temizleme Jeli ile temizleyin. Kapağı açmadan homojen kıvamına gelene kadar karıştırın. Uygun bir fırça ile sürtme işlemini uygulayın. Tepki ve etkileşim süresi sonunda bol temiz su ile yıkayın.

Önemli Kullanıcının Dikkatine!

Sıcak yüzeye temas edilmemelidir. Uygularken eldiven, gözlük, vb. Koruyucu kıyafet ve ekipmanları kullanın. Cilde temas etmesi durumunda bol su ile yıkayın.