Wenka Bakteriyolojik Hassas Yıkama Kimyasalı (Yağ Alıcı / Temizleyici Makine İçin)

Bakteriyolojik hassas yıkama kimyasalı temizleyici yağ alıcı makine için her türlü kirliliği, gresler, koruyucu yağlar kesme yağları ve diğer kirlilikleri, en kaliteli kolay, çabuk biçimde ve atık bırakmadan temizler solvent içermez, yanmaz, alev almaz ve kesinlikle zehirsizdir. Uçucu organik madde voc içermez ve bunun yanında herhangi bir solvent olmadan ve soğuk temizleyici olmadan temizlik sağlar.

Dolayısıyla yüksek uçucu madde buharı ile çevreye hiç bir şekilde zarar vermemektedir ve kesinlikle çevre dostudur. Kokmaz boyaya, lastik kauçuk gibi malzemelere asla zarar vermez. İçerdiği kimyasallar sayesinde, malzeme üzerinde asla paslanmaya neden olmaz. Kullanıcıya hiçbir şekilde zarar vermez ve bunun yanında atık bırakmaz, yağ ve gresleri kolaylıkla yok eder.

Temizleme gücü zamanla azalmaz, gelişmiş biyolojik temizleme ve yok etme kabiliyetine sahiptir. Bakım işletme maliyeti çok düşüktür. İçerdiği kimyasallar ve enzimler, Avrupa Birliği’nin norm ve direktiflerine uygundur. Mekanik, ısı, kimyasal ve enzimlerin optimal kombinasyonu sayesinde, kısa sürede, mükemmel zamanlama ile temizlik sağlamaktadır.